ÖVRIGT / Diverse / Bokstöd 16606322
nr 1660 6322
Bokstöd
Italien, alabaster, 1950-60-tal. Höjd: 20 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:24:35
400 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr